ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВОЛЕЙБОЛ

Дата: 06.03.2024 14:47

Сьогодні в Маневицькій громаді у спортивних залах Маневицької ДЮСШ та Маневицького ліцею № 2  відбулися змагання з волейболу серед дівчат, учениць дев’ятих і молодших класів закладів загальної середньої освіти з програми Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги".  Шість дівочих команд змагалися за звання найсильніших. За результатами жеребкування команди були розподілені на дві підгрупи, в яких змагання проводилися за коловою системою в одне коло. За результатами ігор у групах до фінальної частини потрапили по дві кращі команди, які продовжили боротьбу за звання найсильніших. В запеклій боротьбі бронзові медалі завоювала команда дівчат Чарторийського ліцею (вчитель фізичної культури  А. Лобуцька), другими стали учні Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель фізичної культури  Л. Кедик), а переможцями змагань стала команда ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» (вчитель фізичної культури  І. Чернюк). Команда-переможець та призери нагороджені грамотами, а гравці медалями відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради, які командам вручив головний спеціаліст відділу Руслан Клімчук.

Щиро вітаємо команди з перемогою. Дякуємо ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!