Подяки за лютий

Дата: 06.03.2024 15:43

Подяки за участь в організації й проведенні координаційних засідань професійних спільнот педагогічних працівників  закладів освіти Маневицької селищної ради з питань методичної підготовки до 2023-2024 навчального року наступним педагогічним працівникам:

1.   З метою популяризації обміну досвідом між педагогічними працівниками як вагомої складової професійного розвитку, відзначення високого професіоналізму і творчої ініціативи та за участь в організації й проведенні педагогічних заходів – засідань професійних спільнот педагогічних працівників закладів освіти Маневицької селищної ради за участь в організації та проведенні семінару для спільноти вчителів початкових класів «Творча математика як засіб навчання мислення учнів початкових класів»:

- Карпук Оксані Василівні, вчителю початкових класів  Маневицького ліцею №2 Маневицької селищної ради;

- Приходько Любові Тимофіївні, вчителю початкових класів  Оконського ліцею Маневицької селищної ради;

- Суліковській Тетяні Матвіївні, вчителю початкових класів  Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка Маневицької селищної ради;

- Терещук Тетяні Дмитрівні, вчителю початкових класів Костюхнівського ліцею Маневицької селищної ради.

1.2.  За участь в організації та проведенні семінару для спільноти вчителів інформатики «Новітні технології як засіб проведення сучасного уроку інформатики»:

- Метенчуку Валерію Івановичу, голові спільноти вчителів інформатики Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка Маневицької селищної ради;

- Деркач Надії Миколаївні, вчителю інформатики Граддівської гімназії Маневицької селищної ради;

-   Чебелюку Андрію Анатолійовичу, вчителю інформатики Куклинського ліцею Маневицької селищної ради;

-  Брою Михайлу Васильовичу, вчителю інформатики Костюхнівського ліцею Маневицької селищної ради;

- Чуйко Валентині Леонідівні, вчителю інформатики Великояблуньківського ліцею Маневицької селищної ради.

1.3.  За участь в організації та проведенні семінару для спільноти вчителів фізики «Майстерність сучасного уроку фізики: Методи та підходи до навчання»:

-  Деркачу Андрію Олексійовичу, вчителю фізики Маневицького ліцею №2 Маневицької селищної ради;

-  Іващик Ірині Іванівні, вчителю фізики Бережницької гімназії-філії ОЗЗСО «Троянівський ліцей» Маневицької селищної ради;

- Сахнюк Олесі Миколаївні, вчителю фізики, Великоведмезької гімназії-філії ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» Маневицької селищної ради.

1.4.За участь в організації та проведенні семінару для спільноти вчителів предмета "Захист України" на тему: "Формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах воєнного стану, їх готовність до захисту України. :

- Давидюку Василю Степановичу, директору Костюхнівського ліцею, вчителю предмета "Захист України"

- Сьомак Оксані Володимирівні, педагогу-організатору Маневицького ліцею № 2;

- Вознюку Віталію Юрійовичу,  вчителю предмету «Захист України» ОЗЗСО «Цмінівський ліцей».