Визначені переможці літературного конкурсу "Рідна мова калинова"

Дата: 07.03.2024 10:24

Відділом освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради в рамках  Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, з 13 лютого до 5 березня 2024 року проведений дистанційний літературний конкурс «Рідна мова калинова».  Мета проведення Конкурсу - сприяння розвитку української мови шляхом популяризації її культурного надбання в суспільстві ; заохочення  усіх жителів Маневицької громади до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації, розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учасників Конкурсу, формування патріотичних почуттів засобами літературного слова. У Конкурсі взяли участь 74 учасники із 18 закладів загальної середньої освіти та Маневицького ЦТДЮ з п’яти вікових категорій: 1 вікова категорія - учасники (від 7 до 10 років)(37 учасників); 2 вікова категорія – учасники від 11 років до 14 років (20 учасників); 3 вікова категорія – учасники від 15 років до 18 років (13 учасників); 4 вікова категорія – учасники від 19 років (дорослі) (4 учасники). Найбільше учасників було із Лісівської гімназії – 10 учасників, Чарторийського ліцею – 9 учасників, Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка – 6 учасників, Бережницької гімназії-філії ОЗЗСО «Троянівський ліцей» - 6 учасників, Хряської початкової школи-філії ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» - 5 учасників, Куклинського ліцею – 5 учасників.

Виступи учасників оцінювалися за наступними критеріями: актуальність та відповідність темі Конкурсу, рівень виконавчої майстерності; донесення проблематики поезії до слухачів, дієвість читання та вплив на глядачів; артистизм виконання віршованого твору.

За підсумками проведення Конкурсу та рішенням журі визначені переможці.

Номінація від 7 років до 10 років:

І місце – Шмигельський Мирослав, учень 2 класу Лісівської гімназії.

І місце – Швець Софія, учениця 3 класу Куклинського ліцею.

ІІ місце -  Смічик Софія, учениця 4 класу Черевахівської гімназії.

ІІ місце – Сахарчук Христина, учениця 4 класу Новорудської гімназії - філії ОЗЗСО "Троянівський ліцей".

ІІ місце – Коренюк Валерія, учениця 3 класу Лісівської гімназії.

ІІІ місце – Карпович Андрій, учень 4 класу Хряської початкової школи - філії ОЗЗСО "Цмінівський ліцей".

ІІІ місце – Мохнар Марта, учениця 1 класу Чарторийського ліцею.

ІІІ місце – Бабіч Олександра, учениця 5 класу Великояблуньківського ліцею.

ІІІ місце - Патейчук Ангеліна, учениця 4 класу Комарівського ліцею.

ІІІ місце – Кльок Матвій, учень 1 класу  Хряської початкової школи-філії  ОЗЗСО «Цмінівський  ліцей».

Номінація від 11 років до 14 років:

І місце – Кусик Іван, учень 7 класу Черської гімназії – філії  гімназії ОЗЗСО «Троянівський ліцей».

ІІ місце -  Куран Марта, учениця 7 класу Оконського ліцею.

ІІ місце – Рель Софія, учениця 5 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка.

ІІІ місце – Майданюк Вікторія, учениця 7 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка.

ІІІ місце – Оксенюк Дарина, учениця 7 класу Лісівської гімназії.

Номінація від 15 років до 18 років:

І місце – Чебелюк Тетяна, учениця 11 класу Куклинського ліцею.

І місце -  Сидорук Софія, вихованка Маневицького ЦТДЮ.

ІІ місце – Медведюк Зоряна, учениця 9   класу ОЗЗСО «Троянівський ліцей».

ІІ місце – Корнійчук Анна, учениця 11 класу Будківського ліцею.

ІІІ місце – Макарчук Анна, учениця 9 класу Великоведмезької гімназії-філії ОЗЗСО «Цмінівський ліцей».

ІІІ місце – Курман Анна, учениця 10  класу ОЗЗСО «Троянівський ліцей».

Номінація від 19 років:

ІІ місце - Михайлевська Надія Миколаївна, вчитель української мови та літератури Черської гімназії – філії  гімназії ОЗЗСО «Троянівський ліцей».

ІІІ місце – Климець Ірина Володимирівна, вчитель початкових класів Куклинського ліцею.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу «Рідна мова калинова». Бажаємо успіхів, нових звершень та перемог!