Вітаємо педагогічних працівників — переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості».

Дата: 14.03.2024 15:58

4 березня 2024 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося підсумкове засідання журі та оргкомітету ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2023/2024 навчальному році. Відповідно до рішення журі визнано переможців ІІ (обласного) етапу. У військово-патріотичному напрямі позашкільної освіти перемогла Іщик Алла Миколаївна, керівник гуртка комунальної установи «Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради», педагог,заступник з виховної роботи Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка Маневицької селищної ради.

У художньо-естетичному напрямі позашкільної освіти (декоративно-ужитковий профіль: народна лялька) перемогу здобула Бусел Ніна Володимирівна, керівник гуртків Маневицького центру творчості дітей та юнацтва Маневицької селищної ради.

Щиро вітаємо переможців! Зичимо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчих здобутків, мирного неба, злагоди й любові, терпіння і мудрості, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.

Бажаємо вам перемоги у фінальному етапі!!!!