Відбувся ІІ етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" зі спортивного орієнтування

Дата: 18.03.2024 11:16

15 березня у південно-східних околицях Маневич відбувся 2-й етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" зі спортивного орієнтування. Участь у ньому прийняли 108 учасників із 9 команд  закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради. Школярі продемонстрували свою спритність та кмітливість на дистанції зі спортивного орієнтування. Працівники Маневицького центру творчості дітей та юнацтва створили належні умови, обладнавши дистанцію та швидко підвели підсумки. Усіх спортсменів вітали і бажали перемог Володимир Черчик, секретар Маневицької селищної ради та Валерій Марчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради.

За підсумками змагань визначені переможці командних змагань:

І місце- Маневицький ліцей 1 імені Героя України Андрія Снітка;

ІІ мцісце- Комарівський ліцей;

ІІІ місце- ОЗ ЗСО "Троянівський ліцей"

В особистому заліку:

серед дівчат:

І місце- Оксенюк Дарина, учениця 7 класу Лісівської гімназії;

ІІ місце- Германюк Софія, учениця 6 класу Маневицького ліцею №2 ;

ІІІ місце - Солованюк Анастасія, учениця 7 класу Маневицького ліцею №2;

серед хлопцв ;

І місце- Бідун Владислав, учень 5 класу Лісівська гімназія;

ІІ місце - Фіщук Владислав, учень 7 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка;

ІІІ місце - Пилипів Костянтин, учень 6 класу Комарівського ліцею.

Вітаємо переможців! Зичимо успіхів, нових звершень та перемог!