Участь в проєкті "Ядерна школа РАЕС"

Дата: 26.03.2024 09:24

За співпраці ВП «Рівненська АЕС» у 2023-2024 навчальному році 25.03.2024р. учні закладів загальної середньої освіти Маневицької громади взяли участь у проєкті «Ядерна школа РАЕС», який є унікальним та важливим елементом профорієнтації молоді. Головною метою проєкту є поширення знань про атомну енергетику, формування потенційного кадрового резерву Рівненської АЕС та підготовка майбутніх енергетиків ще зі шкільної лави.

Програма проєкту включала такі заходи:

• екскурсії на промисловий майданчик атомної станції на основні споруди ВП «Рівненська АЕС», інформаційний та навчально- тренувальний центри;
  •  ознайомча екскурсія в ХЦ (ХВО, лабораторії) з лекцією «Хімічні технології РАЕС»;
  • лекції фахівців та інструкторів ВП «Рівненська АЕС», доповіді учнів, ділові ігри, спілкування із студентами профільних ЗВО та молодими спеціалістами ВП «Рівненська АЕС»;
  • спілкування з керівництвом ВП «Рівненська АЕС»;
  • видача сертифікатів про закінчення «Ядерної школи РАЕС» та вручення всім учасникам згідно затвердженого списками іміджевої, сувенірної, презентаційної і наглядної продукції.

Щиро вдячні керівництву ВП «Рівненська АЕС» за можливість бути учасниками проєкту «Ядерна школа РАЕС».