Сучасні освітні практики в професійній діяльності вчителя мистецтва

Дата: 28.03.2024 11:22

Відповідно до плану роботи КУ "ЦПРПП" Маневицької селищної ради на 2024 рік 27  березня проведено семінар-практикум з теми  «Сучасні освітні практики в професійній діяльності вчителя мистецтва» для вчителів мистецької галузі.

Розробниками та спікерами заходу були: Червінська Наталія Леонтіївна, методист відділу освітньої та інноваційної діяльності ВІППО; Грицина Оксана Миколаївна, заступник директора Мервинського ліцею Берестечківської м/р; Яковлєва  Леся Вікторівна, учитель музичного мистецтва Голобського ліцею Голобської с/р, переможець обласного конкурсу «Учитель року»; Ричко Вікторія Констянтинівна, викладач Луцького педагогічного коледжу; Штик Неля Василівна, вчитель Млинівської гімназії Ратнівської с/р.

На семінарі розглянуто особливості проведення уроків мистецтва з опанування інноваційними художньо-педагогічними практиками, актуальними для реалізації нових Державних стандартів та ідей Нової української школи. Презентовано особливості сучасних інтернет-технологій та можливості їх використання на різних етапах уроку. Охарактеризовано окремі  вебсервіси, технології, що сприяють активному  розвитку професійних компетентностей педагогічних працівників. Педагогам запропоновано практичні творчі форми роботи на уроках мистецтва. На майстер-класах учасники семінару мали можливість практично вдосконалити свої навички та створювати творчі роботи в цікавих техніках.

Зазначено, що наскрізне застосування інноваційних технологій в освітньому процесі дає змогу змінити способи викладання, допомагаючи досягти максимальної успішності учнів та підготувати їх до майбутнього, а також суттєво вдосконалити систему освіти і стати дієвим інструментом успішної нової української школи.

Рекомендаційні матеріали щодо впровадження інноваційних технологій в освітній процес розміщено у Google Classroom.

За результатами навчання педагоги отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.

Дякуємо усім, хто долучився до участі у семінарі. Зичимо міцного здоров’я, добробуту, злагоди і, найголовніше, ПЕРЕМОЖНОГО МИРУ!!!