A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради

Проведені змагання серед юнаків та дівчат учнів закладів освіти з шахів, шашок та тенісу настільного

Дата: 04.04.2024 15:49
Кількість переглядів: 754

3 квітня 2024 року на спортивній базі Маневицького ліцею №2 проведено змагання серед юнаків та дівчат учнів ЗЗСО з шахів, шашок та тенісу настільного за програмою спортивних ігор школярів Маневицької селищної ради. В них взяли участь більше 70 школярів Маневицької громади. Результати виступів учасників та команд у змаганнях:

Шахи (юнаки)

3 місце – Вейна Тарас, учень Чарторийського ліцею

2 місце- Слупачик Вадим, учень Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка

1 місце- Стьоба Юрій, учень Великояблуньківського ліцею

Шахи (дівчата)

3 місце – Пашко Анжела, учениця ОЗ ЗСО «Цмінівський ліцей»

2 місце- Поліщук Христина, учениця Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка

1 місце- Засєкіна Владислава, учениця Маневицького ліцею №2

В загальнокомандному заліку 3 місце посіла команда Маневицького ліцею №2; 2 місце вибороли спортсмени Чарторийського ліцею, а перемогу здобула команда Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка

Шашки (юнаки)

3 місце – Водько Микола, учень  ОЗ ЗСО «Цмінівський ліцей»

2 місце- Косар Владислав, учень Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка

1 місце- Намуйлик Михайло, учень Будківського ліцею

Шашки (дівчата)

3 місце – Кратюк Софія, учениця ОЗ ЗСО «Троянівський ліцей»

2 місце- Малець Вікторія, учениця Будківського ліцею

1 місце- Брик Марія, учениця Козлиничівської гімназії-філія ОЗЗСО «Цмінівський ліцей»

В загальнокомандному заліку 3 місце здобула команда ОЗ ЗСО «Троянівський ліцей», 2 місце – ОЗ ЗСО «Цмінівський ліцей», а переможцями змагань стали спортсмени Будківського ліцею

Теніс настільний (юнаки)

3 місце – Устимчук Кирило, учень ОЗ ЗСО «Цмінівський ліцей»

2 місце- Базюк Богдан, учень ОЗ ЗСО «Троянівський ліцей»

1 місце- Кушнір Олександр, учень Великояблуньківського ліцею

Теніс настільний (дівчата)

3 місце – Чилій Олександра, учениця Будківського ліцею

2 місце- Іващик Вікторія, учениця ОЗ ЗСО «Троянівський ліцей»

1 місце- Ковбасюк Ірина, учениця Маневицького ліцею №2

В загальнокомандному заліку 3 місце здобула команда Будківського ліцею.

2 місце вибороли спортсмени Маневицького ліцею №2, а перемогу здобули спортсмени команди ОЗ ЗСО «Троянівський ліцей».

Всі переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями відділу освіти, молоді та спорту, які командам вручив головний спеціаліст відділу Руслан Клімчук.

За підсумками п’яти видів змагань з програми спортивних ігор школярів Маневицької селищної ради 3 місце посідає команда Маневицького ліцею №2 (170 очок), 2 місце – Чарторийського ліцею (172 очки), а лідирує команда

ОЗ ЗСО «Цмінівський ліцей» (175 очок).

Щиро вітаємо переможців та призерів змагань з нагородами. Дякуємо ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!