Вітаємо переможців обласного турніру юних журналістів

Дата: 17.04.2024 19:21

15 квітня 2024 року відбувся XVlll обласний турнір юних журналістів.  Команда вихованців зразкової літературної студії "Первоцвіт" (керівник Любов Боричевська) вибороли почесне ІІ місце серед одинадцяти команд.     Учасники були нагороджені грамотами, цінними подарунками та сертифікатом на суму 500 грн.
  Всі діти мали можливість побувати на майстер-класах з медіаграмотності, де показали свої знання та вміння з журналістики.
  Цікава та пізнавальна була екскурсія до музею Івана Корсака, також мали можливість побувати в спортивно- оздоровчому центрі "Адреналін Сіті" в м.Луцьк.
  Журналістський турнір учнівської молоді не лише розкрив творчі задатки школярів,але і наблизив їх до роздумів у виборі майбутньої професії.

Щирі вітання учням з перемогою, а наставнику - вдячність за підготовку дітей!