Відбувся Чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків та дівчат з програми спортивних ігор школярів Маневицької селищної ради
14 травня на базі спортивного комплексу Маневицького ліцею №2 відбулися змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат з програми спортивних ігор школярів Маневицької селищної ради. Більше 130 школярів Маневицької громади взяли участь в легкоатлетичних баталіях. Результати виступів учасників та команд у змаганнях:
Біг 100 м (юнаки)
3 місце – Троцький Вадим (Комарівський ліцей)
2 місце – Нерода Артем (ОЗ ЗСО «Троянівський ліцей»)
1 місце – Сонюк Нікіта (Великояблуньківський ліцей)
Біг 100 м (дівчата)
3 місце – Город Соломія (Комарівський ліцей)
2 місце – Стрильчук Вікторія (Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка)
1 місце – Янчишина Руслана (Маневицький ліцей №2)
Біг 200 м (юнаки)
3 місце – Город Ілля( Комарівський ліцей)
2 місце – Хомич Олександр (Маневицький ліцей №2)
1 місце – Мельник Роман (Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка)
Біг 200 м (дівчата)
3 місце – Будь Софія (Будківський ліцей)
2 місце – Іващик Вікторія (ОЗ ЗСО «Троянівський ліцей»)
1 місце – Доля Аліна (Маневицький ліцей №2)
Біг 400 м (юнаки)
3 місце – Максимов Павло (Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка)
2 місце – Слупачик Вадим (Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка)
1 місце – Березний Максим (Чарторийський ліцей)
Біг 400 м (дівчата)
3 місце – Хомич Дарина (Куклинський ліцей)
2 місце – Пахолюк Софія ОЗ ЗСО («Цмінівський ліцей»)
1 місце – Шевчук Каріна (Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка)
Біг 800 м (юнаки)
3 місце – Ліщук Артем (Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка)
2 місце – Засядько Денис (Чарторийський ліцей)
1 місце – Корольчук Нікіта (Оконський ліцей)
Біг 800 м (дівчата)
3 місце – Ващишина Юлія (Маневицький ліцей №2)
2 місце – Музичук Анастасія (Чарторийський ліцей)
1 місце – Кулініч Діана (Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка)
Стрибки у довжину (юнаки)
3 місце – Хомич Олександр (Костюхнівський ліцей)
2 місце – Курець Максим (Маневицький ліцей №2)
1 місце – Троцький Вадим (Комарівський ліцей)
Стрибки у довжину (дівчата)
3 місце – Доля Мирослава (Маневицький ліцей №2)
2 місце – Чебелюк Тетяна (Куклинський ліцей)
1 місце – Чеб Дарина (Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка)
Метання списа (юнаки)
3 місце – Город Ярослав (Комарівський ліцей)
2 місце – Приведенець Сергій (Костюхнівський ліцей)
1 місце – Мороз Вадим (Чарторийський ліцей)
Метання списа (дівчата)
3 місце – Кравчук Єлизавета (Комарівський ліцей)
2 місце – Мороз Олександра (Чарторийський ліцей)
1 місце – Каращук Вікторія (Маневицький ліцей №2)
Штовхання ядра (юнаки)
3 місце – Каращук Арсен (Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка)
2 місце – Шолков Павло (Великояблуньківський ліцей)
1 місце – Брик Олександр (Чарторийський ліцей )
Штовхання ядра (дівчата)
3 місце – Підгатець Ольга (Чарторийський ліцей)
2 місце – Мороз Олександра (Чарторийський ліцей)
1 місце – Демчук Анастасія (Маневицький ліцей №2)
Шведська естафета (юнаки)
3 місце – Маневицький ліцей №2
2 місце – Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка
1 місце – Чарторийський ліцей
Шведська естафета (дівчата)
3 місце – Куклинський ліцей
2 місце – Комарівський ліцей
1 місце – Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка
В загальнокомандному заліку 3 місце посіла команда Чарторийського ліцею, 2 місце вибороли спортсмени Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка, а перемогу здобула команда Маневицького ліцею №2.
Всі переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями організатора заходу - відділу освіти, молоді та спорту, які командам вручив головний спеціаліст відділу Руслан Клімчук.
Щиро вітаємо переможців та призерів змагань з нагородами. Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!