22 січня 2025 року відбувся методичний діалог для практичних психологів та соціальних педагогів
22 січня 2025 року відбувся методичний діалог для практичних психологів та соціальних педагогів «Консультування фахівців психологічної служби щодо емоційної підтримки у складних життєвих обставинах, підтримки у прийнятті життєвих рішень або психологічної просвіти щодо станів власного психічного здоров’я або психічного здоров’я близьких осіб».
Терещенко Леся Іванівна, психолог КУ «ЦПРПП» Маневицької селищної ради, на робочій зустрічі розкрила такі питання:
- про проведення уроків, занять та консультацій з використанням ресурсів Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?»;
- про виконання працівниками психологічної служби Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні на період до 2030 р. у Волинській області;
- про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми» та рекомендації щодо участі працівників психологічної служби у цьому ж конкурсі у 2025році;
- про роботу з інформування та психологічного консультування учасників освітнього процесу з емоційної підтримки, ознайомлення з психологічними порадниками «Я повернувся», «Як ти, ветеране?», «Діти та війна»;
-про участь працівників психологічної служби у ХХХ виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині»
- про проєкт «Підтримка реформи Кращого догляду у Волинській області шляхом посилення соціальних послуг та системи догляду за дітьми», та про триденний тренінг «Міжсекторальна взаємодія» з підвищення професійної компетентності фахівців у питаннях співпраці суб’єктів соціальної роботи з соціально вразливими групами населення в інтересах дитини, родини.
- про планування роботи спільноти на рік та про курсову перепідготовку.
Демчук Оксана Дмитрівна, практичний психолог Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка Маневицької селищної ради поділилася порадами для працівників психологічної служби щодо емоційної підтримки учасників освітнього процесу у складних життєвих обставинах. Спікерка розповіла про фактори які впливають на надання та отримання емоційної підтримки та про важливість близьких людей, друзів та професіоналів в емоційній підтримці.
Усі ми стикаємося з труднощами в житті. Емоційна підтримка - це ресурс, який може допомогти нам пройти через складні часи. Просто вислуховування когось або запевнення, що все буде добре, співчуття, розуміння та турбота до людини, яка переживає важкі емоційні моменти - це і є емоційна підтримка, яка необхідна усім нам у цей нелегкий час в нашій Україні.
Щиро дякуємо педагогам за їх нелегку працю та професіоналізм! Збройним Силам України - за можливість працювати! Перемога за нами!