A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради

Організовано та проведено сертифікований семінар-тренінг «Національно-патріотичне виховання учнів початкової школи – складова змісту громадянської та історичної освіти»

Дата: 19.03.2025 15:45
Кількість переглядів: 113

Фото без опису 17-18 березня 2025 року в онлайн-форматі відбувся дводенний 8-годинний семінар-тренінг «Національно-патріотичне виховання учнів початкової школи - складова змісту громадянської та історичної освіти» для вчителів початкових класів закладів освіти Маневицької селищної ради.

Розробник програми, спікерка – Миць Мар'яна Ярославівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського ІППО.

Метою освітнього семінару-тренінгу було сформувати професійні компетентності педагогів щодо питань організації та здійснення системи національно-патріотичного виховання дітей початкової школи.

Мар’яна Ярославівна зупинилась на питаннях необхідності консолідації та розвитку українського суспільства сучасними викликами, що стоять перед Україною і вимагають постійного вдосконалення національно-патріотичного виховання як багатокомпонентної  та багатовекторної системи, яка великою мірою формує майбутній розвиток Української держави. Національно-патріотичне виховання підростаючого покоління набуває особливої актуальності в освітніх закладах , тому що воно покликане формувати нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей, почуттів любові та відданості Батьківщині, національної гордості, служіння своєму народові, розуміння та співпереживання його історії й культури, прагнення утвердження у світі як високорозвиненої, конкурентноздатної нації, суспільства і держави.

Фото без описуНа семінар був запрошений Силюк Анатолій Михайлович, методист відділу освітньої та інноваційної діяльності Волинського ІППО, який акцентував увагу педагогів на поширенні краєзнавчих знань та організації науково-дослідної діяльності учнівської молоді, вивчення і популяризації історії малої Батьківщини, його історико-культурної спадщини, звичаїв та обрядів. Глибоке проникнення краєзнавства в шкільну освіту робить її по-справжньому національною за змістом і формою. Краєзнавча освіта вчителів, формування краєзнавчої компетентності учасників освітнього процесу, вироблення навичок та вмінь ефективно організувати науково-дослідницьку роботу учнів стає сьогодні важливою суспільно-педагогічною проблемою державного значення.

 У роботі дводенного семінару взяли участь 33 педагоги, які отримали сертифікати підвищення кваліфікації обсягом у 8 годин.

 Щиро вдячні Мар’яні Ярославівні та Анатолію Михайловичу за проведений семінар-тренінг, а Волинському ІППО за співпрацю із КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Маневицької селищної ради.

Організатор зустрічі – консультант  КУ «ЦПРПП» Маневицької селищної ради Пацаманюк Світлана Василівна.

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора