Відбулася зустріч спільноти педагогів-організаторів ЗЗСО Маневицької селищної ради на тему «Співпраця педагога - організатора та класного керівника – запорука успіху»
10 квітня на базі Маневицької публічної бібліотеки відбулася зустріч спільноти педагогів-організаторів ЗЗСО Маневицької селищної ради на тему «Співпраця педагога - організатора та класного керівника – запорука успіху».
Зустріч розпочалася екскурсією, яку провела директорка бібліотеки, Любов Анатоліївна Солов’янчик. Педагоги побачили роботу 3D принтерів, про яку розповів Юрій Хилюк, бібліотекар з інформаційних технологій.
Ковальчук Валентина Миколаївна, директор Маневицького ЦТДЮ, висвітлила питання виховання в умовах воєнного стану в закладах освіти у рамках співпраці педагога – організатора, класного керівника та класовода.
Свій досвід роботи щодо співпраці з класними керівниками і класоводами, презентувала та показала у відеоматеріалі Козак Олена Валеріївна, педагог-організатор Маневицького ліцею№1 імені Героя України Андрія Снітка.
Семашко Оксана Степанівна, класний керівник, Маневицького ліцею №2, розповіла про взаємодію класного керівника і педагога – організатора у формуванні класного колективу.
На продовження семінару Терещенко Леся Іванівна, психолог КУ«ЦПРПП» Маневицької селищної ради та Шишолік Мирослава Степанівна, голова спільноти педагогів-організаторів, заступник директора Маневицького ЦТДЮ, провели для педагогів тренінг «Командна робота». Під час вправи «Аукціон ідей» педагоги мали змогу обмінятися своїми вдалими виховними заходами які проводилися в їхніх закладах освіти. Під час тренінгу вчились розуміти як важливо працювати в команді, діяти злагоджено, продумано і з опорою на спільну мету, вибудовували суть та правила командної роботи, Командна робота в роботі класних керівників та педагога-організатора є обов’язкова, адже у команді з’являється більше ідей, максимально розкривається потенціал і творчі здібності, робота в команді завжди приводить до успіху.
На закінчення семінару педагоги мали змогу пройти тестування в застосунку Дія. Освіта. «Як стати ментором для школярів» і отримали сертифікати.
Такі зустрічі - є важливим елементом освітнього процесу, адже сприяють формуванню професійної спільноти та мотивують до активного розвитку у своїй галузі.
Щиро дякуємо педагогам за теплу та дружню атмосферу, професіоналізм та вмінням поділитися досвідом!