10:44 01.02.2022
Організація та проведення педагогічних заходів
28 січня 2022 року на базі Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маневицької селищної ради було проведено дискусійну онлайн-зустріч із відповідальними педагогами за інклюзивне навчання в освітніх закладах, асистентами вчителя, педагогами інклюзивних класів на тему «Навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах Нової української школи». На зустріч була запрошена методист Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ВІППО Провальна Неоніла Олегівна та директор Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Маневицької селищної ради Доля Альона Іванівна. На онлайн-дискусії обговорювали ряд питань що цікавлять педагогічних працівників, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами та керівників закладів освіти, які організовують інклюзивне навчання. Учасники дискусії мали можливість отримати корисну теоретичну і практичну інформацію про особливості інклюзивного навчання на сучасному етапі та проаналізувати діяльність педагогічних працівників в реалізації супроводу здобувачів освіти з особливими освітніми потребами.
22 січня в онлайн-режимі відбувся семінар для вчителів початкових класів (1, 2 класи) «Системно-діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи»
09:46 31.01.2022
Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку з української мови та літератури
Сучасне суспільство вимагає виховання самостійних, ініціативних, відповідальних громадян, здатних ефективно взаємодіяти у виконанні соціальних, виробничих і економічних завдань. Виконання цих завдань потребує розвитку особистісних якостей і творчих здібностей людини, умінь самостійно здобувати нові знання та розв’язувати проблеми. Тому перед сучасним учителем української мови та літератури постає актуальне питання: як зробити урок цікавим, ефективним та результативним?12:45 27.01.2022
20 січня 2022 року спільно із Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено навчально-методичний семінар «Моніторинг якості професійної діяльності як технологія і мотиваційний фактор педагога НУШ» для керівників закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради.
15:13 20.01.2022
Педагоги Маневиччини отримають 528 свідоцтв про підвищення кваліфікації у ТНПУ ім. В. Гнатюка
Чудовий подарунок під новорічну ялинку отримають педагогічні працівники закладів освіти Маневицької селищної ради за плідну працю та велике бажання постійно розвиватись та професійно зростати.16:32 04.01.2022
21 грудня в онлайн-режимі відбувся семінар для вчителів історії «Компетентісний підхід як основа реформування освітнього процесу на підставі Концепції НУШ». Голова спільноти вчителів історії Людмила Доля розкрила питання компетентнісного підхіду як інноваційного напряму під час навчання історії в контексті положень Концепції Нової української школи, поділилась досвідом щодо впровадження ефективних форм та методів роботи у власній педагогічній діяльності. Про використання прийомів інноваційних технологій на уроках суспільних дисциплін поділилась Наталія Каплонюк, вчитель історії Черської гімназії-філії ОЗЗСО «Троянівський ліцей». Тетяна Гладких, вчитель історії Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка, акцентувала увагу на гейміфікації в освіті, продемонструвала як практично можна використати на уроках онлайн- сервіси Time.Graphics, Edpuzzle, Plickers. Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ярослава Сахнік звернула увагу на розвиток професійної компетентності учителя.
16:39 23.12.2021
Найважливіша подія року у житті МАНівців - захист науково-дослідницьких робіт. Підсумки
16 грудня 2021 року відбулася найважливіша подія року у житті слухачів секцій МАН, членів НТУ "Кругозір" закладів освіти Маневицької громади – І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Наукового товариства «Кругозір». Враховуючи «червоний» рівень епіднебезпеки у Волинській області, конкурс проведено із використанням дистанційних технологій на платформі Meet – Google.12:13 20.12.2021
15 грудня 2021 року для педагогічних працівників Маневицької громади було проведено семінар-практикум «Міжпредметні зв’язки дисциплін природничо-математичного циклу із фізикою» (спікер та укладач програми: Григорій Петрович Кобель, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського ІППО) на платформі ZOOM. У семінарі взяли участь 24 педагоги закладів освіти Маневицької селищної ради: вчителі природознавства, фізики, географії, біології, хімії. Учасниками семінару обговорено проблеми використання фізичних величин та їх одиниць у вивченні дисциплін природничого циклу. Проаналізовано аспекти координації в роботі вчителів різних предметів, їх співпрацю, вироблення єдиного трактування загальнонаукових природничо-математичних понять.
Учителі з інтересом сприйняли, запропоновані спікером, навчальні проекти з питань мміжпредметних зв’язків природничо-математичних дисциплін з фізикою: «Цератонія. Легенди і факти», «Футбольне поле», «Міри Київської Русі», «Фізичні параметри людини».
11:05 16.12.2021
Проведено семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти
14 грудня 2021 року згідно із планом роботи Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маневицької селищної ради відбувся семінар-практикум на тему «Формування творчої особистості дитини через різні види діяльності» для вихователів закладів дошкільної освіти у онлайн-форматі. Розпочала семінар директор Центру Оксана Леонідівна Кушко, яка познайомила слухачів із завданнями та цілями новоутвореного установи.13:05 15.12.2021