Дата: 17.02.2022 10:00

16 лютого 2022 року в онлайн-режимі відбувся семінар «Сучасні методи формування мистецьких компетентностей здобувачів освіти на уроках музичного мистецтва».

Оксана Ружицька, вчитель музичного мистецтва Маневицького ліцею №1, поділилась власним досвідом роботи щодо формування ключових та предметних компетентностей на уроках музичного мистецтва. Вчитель музичного мистецтва ОЗЗСО «Троянівський ліцей» Валентина Сачук звернула увагу присутніх на розвиток творчих здібностей учнів. Педагог розповіла присутнім про нові форми і методи роботи на уроці музичного мистецтва, які дають змогу підвищити рівень творчих здібностей учнів, сприяють здатності до пошуку креативних рішень. Сергій Вейна, вчитель музичного мистецтва Чарторийського ліцею, наголосив на ролі вчителя у формуванні творчої особистості, адже безперервний розвиток педагога обов’язково впливає на розвиток учня. Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ярослава Сахнік звернула увагу педагогів на впровадження активних методів навчання, спрямованих на розвиток критичного мислення здобувачів освіти.

Активними учасниками семінару були вчителі музичного мистецтва Оконського ліцею та Граддівської гімназії, Валерій Михальчук  і Анна Рак, переможниця обласного конкурсу «Вчитель року».