Підсумки І етапу XXVIІ виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» у Маневицькій громаді

Дата: 14.03.2022 15:53

З метою активізації творчої діяльності педагогічних працівників закладів освіти Маневицької селищної ради у лютому 2022 року було проведено І етапу XXVIІ виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

Для участі у Виставці педагогічними працівниками було представлено 28 робіт із 8 закладів загальної середньої освіти у наступних номінаціях: природознавство – 12 робіт; математика – 5 робіт; управління закладами освіти – 2 роботи; освіта дітей з особливими потребами (інклюзивна освіта) – 9 робіт.

Оцінювання робіт І етапу виставки проводилося з 4 по 18 лютого 2022 року. Членами журі відзначено новизну та актуальність тем робіт, представлених на Виставці, практичне спрямування методичних посібників, рекомендацій та розробок та електронних навчальних посібників.

Відповідно до рішення журі І етапу XXVIІ виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» було визначено переможців.

Номінація «Природознавство»

Настільна гра «Коронавірус»

Авторський колектив

Оконський ліцей

2

Цікава та дивна анатомія людини

Герговська О. В., вчитель біології Маневицького ліцею №2

3

Біологія в таблицях і схемах

Мефанік Н. В.

вчитель біології

Оконського ліцею

Материки та океани

Носкевич Н. М., вчитель географії Маневицького ліцею №2

Номінація  «Математика»

Геометричні головоломки

Гладун А. В., вчитель математики ОЗЗСО «Троянівський ліцей»

2

Застосування проблемного навчання на уроках математики

Сачук О. В.,

вчитель математики Новорудської гімназії-філії ОЗЗСО «Троянівський ліцей»

Сірникові головоломки

Шолом Ю. І., вчитель математики Костюхнівського ліцею

Тестові завдання з геометрії

Нерубайло С. Й., вчитель математики,

Савчук Н. М., вчитель математики Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка

ІІІ

Номінація «Управління закладами освіти»

1

Удосконалення системи контролю – орієнтир в управлінській діяльності заступника директора ліцею

Конотопчик О. М., заступник директора з НВР Костюхнівського ліцею

Ліцей – безпечне освітнє середовище

Хомич Н. М., директор Куклинського ліцею

ІІ

Номінація «Освіта дітей з особливими потребами»

Посієш вчасно – вродить рясно

Богдан Л. П., вчитель початкових класів,

Костюкевич Н. І., асистент учителя

Чарторийського ліцею

Easy English

Здрок Ю. М., вчитель англійської мови Маневицького ліцею №1

імені Героя України Андрія Снітка

Вивчаємо В. Сухомлинського з допомогою цеглинок LEGO

Хилюк Л. М., вчитель початкових класів, Корольчук Н. М., асистент учителя Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка

4

Тематичні діагностувальні роботи з інтегрованого предмету ЯДС

Андрусик В. П., вчитель початкових класів,

Мефанік Н. В., асистент учителя

Маневицького ліцею №2

5

Українська мова 1 клас

Колбун Г. П., асистент учителя

Костюхнівського ліцею

6

Ігрові вправи на уроках «ЯДС» у 1 класі

Кальчук О. В., вчитель початкових класів, Семенюк О. В., асистент учителя Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка

7

Розвиток емоційного інтелекту дітей з ООП у контексті НУШ

Ярошик Л. В., асистент учителя

Маневицького ліцею №2

8

Проведемо квест – зробимо дітей щасливими!

Творчий колектив вчителів початкових класів та асистентів учителів Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка

ІІІ

Усі переможці І етапу Виставки будуть нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради.

За підсумками виставки підготовлено анотований каталог дидактичних та методичних матеріалів педагогічних працівників закладів освіти Маневицької селищної ради. Роботи передані до відділу новацій та передових педагогічних технологій Волинського ІППО для представлення  на ІІ обласному етапі XXVIІ виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

Щиро вітаємо творчих та наполегливих педагогів, які достойно представили свій заклад освіти та власну педагогічну і методичну майстерність на І етапі Виставки! Бажаємо успіхів та призових місць на обласному рівні!