Дата: 18.04.2022 10:47

Сучасні  діти  надзвичайно допитливі. Їх цікавить не тільки те, що оточує їх, а й те, де вони ще не були і чого не бачили.  Перед учителем стоїть завдання зробити так,  щоб учні були не лише слухачами інформації, а мали змогу самостійно відшукати відповіді на свої запитання. Як же правильно і ефективно спрямувати процес навчання,  щоб задовільнити потреби на запити учнів?

Відповіді на ці запитання звучали на семінарі-практикумі  для вчителів початкових класів закладів освіти Маневицької  селищної ради  “Організація навчання  через дослідження на основі запитів учнів початкових класів”, який  відбувся 14 квітня 2022 року в онлайн- форматі . 35 педагогів закладів освіти Маневицької селищної ради покращили свою професійну майстерність та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 6 год.

Розробник  програми та спікер семінару – Поліщук Наталія Анатолії,  завідувач відділу освітніх  інновацій  Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Щиро вдячні викладачам ВІППО за працю в такий нелегкий час. Все буде Україна!