Організація та проведення педагогічних заходів

Відбувся вебінар «Попередження булінгу і кібербулінгу в освітньому середовищі»в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

1 грудня 2021 року у Всесвітній день боротьби зі СНІДом відбувся вебінар для заступників директора з виховної роботи та класних керівників за темою  «Попередження булінгу і кібербулінгу в освітньому середовищі» у рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

14:51 03.12.2021

Підведено підсумки відбіркового етапу конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

На відбірковий етап конкурсу подано 12 робіт із 6 закладів загальної середньої освіти та Маневицького центру творчості дітей та юнацтва. Представлені роботи за напрямами: «Духовна спадщина мого народу» (2 роботи), «Козацькому роду нема переводу» (1 робота), «Із батьківської криниці» (1 робота), «З попелу забуття» (3 роботи), «Геологічними стежками України» (1 робота), «Географія рідного краю» (4 роботи). Активними учасниками були юні пошуковці із Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка, Маневицького ліцею №2, ОЗ ЗСО «Цмінівський ліцей» та ОЗЗСО «Троянівський ліцей», Старочорторийського ліцею, Черевахівської гімназії та Маневицького ЦТДЮ. Журі  відзначило змістовні, грамотно оформлені роботи, які відповідають критеріям оцінювання конкурсу.

15:09 02.12.2021

Відбувся онлайн-семінар для вчителів зарубіжної літератури

23 листопада відбувся онлайн-семінар для вчителів зарубіжної літератури "Формування інформаційно-комунікативних компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури". Змістовно та інформативно питання формування інформаційно-комунікативних компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури розкрила Ткачук Таїсія, вчитель Оконського ліцею, вона продемонструвала власні творчі напрацювання. Конотопчик Ірина, вчитель зарубіжної літератури Костюхнівського ліцею презентувала власну віртуальну стіну Padlet та розказала про переваги її використання для організації дистанційної освіти учнів. Вчитель зарубіжної літератури  Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка Островик Тамара висвітлила питання рефлексивної компетентності як складової сучасного уроку.

12:06 24.11.2021

Відбулася зустріч керівників ЗО із методистом відділу управління закладами освіти Волинського ІППО, тренером та супервізором Богданович Ольгою Іванівною

19 листопада 2021 року у онлайн-форматі відбулася зустріч керівників закладів освіти Маневицької селищної ради із методистом відділу управління закладами освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, тренером та супервізором Богданович Ольгою Іванівною.

15:46 22.11.2021

Онлайн-засідання голів спільнот природничо-математичного та спортивно-технологічного напрямів

18 листопада 2021 року відбулося онлайн засідання голів спільнот природничо-математичного та спортивно-технологічного напрямів. До педагогів звернувся консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Лукашук Володимир Лук'янович, який познайомив усіх учасників з новими нормативними документами, порядком проведенням інтернет-олімпіад та турнірів, олімпіад та інших заходів, які проводяться в  очному форматі з використанням дистанційних технологій. Окреслив основні напрямки роботи спільнот в ІІ півріччі 2021/2022 навчального року, умовами та порядком проведення районної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині», звернув увагу на ключові моменти у викладанні предметів. По завершенню онлайн-зустрічі відбулося обговорення деяких організаційних питань та планування роботи наступних засідань спільнот.

10:34 22.11.2021