З днем народження, шановний колего!

Сьогодні, 28 жовтня свій день народження відзначає амбітний, спортивний чоловік, прекрасний сім'янин, справедливий управлінець, справжній професіонал своєї справи, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради Клімчук Руслан Васильович.

20:56 28.10.2021

У Маневицькій дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся міжобласний турнір з гандболу

У вихідний день, а саме 23 жовтня 2021 року, на базі Маневицької ДЮСШ проходив міжобласний турнір з гандболу серед юнаків 2010 р.н. і молодші. Приймали участь команди з м. Луцька, м. Рівне, м. Нововолинська та смт Маневич. Змагання проводилися по двох вікових категоріях: юнаки 2010 р.н. та юнаки 2011 р.н. і молодші.

16:33 25.10.2021

Проведено І етап заочного конкурсу юних гумористів «Гумор і сміх об’єднують всіх»

З метою виявлення та підтримки талановитих дітей та молоді, розвитку творчих здібностей, відкриття нових обдарувань, сприяння популяризації художнього читання, театрального мистецтва проведено І етап заочного конкурсу юних гумористів «Гумор і сміх об’єднують всіх» у 2021-2022 н.р.

08:43 20.10.2021

У Маневицькому ліцеї №1 відкрили новий спортивний майданчик

13 жовтня 2021 року в Маневицькому ліцеї №1 імені Героя України Андрія Снітка відбулася особлива, урочиста подія - відкриття спортивного комплексу багатофункціонального призначення за участі народного депутата України Ірина Констанкевич, Маневицького селищного голови Олександра Гаврилюка, першого заступника селищного голови Сергія Борисюка, секретаря ради Володимира Черчика, начальника відділу освіти, молоді та спорту Валентини Буско, директора ТзВО «Західбудмонтаж» Сергія Холондовича. Особливу радість випромінював на святі директор ліцею Володимир Козачук.

09:17 14.10.2021

Спортсмени Маневицької ДЮСШ вдало представили свою школу на Дитячому ярмарку з футзалу у місті Луцьк

З 08 по 10 жовтня 2021 року відбувся Дитячий Ярмарок футзалу. Вихованці Маневицької ДЮСШ вдало  представили свою спортивну школу чотирьма командами у вікових категоріях: U-7 (дівчата) на чолі з тренером Півоваром Богданом Миколайовичем, U-9 та U-11 (хлопці) - тренер Ковбасюк Богдан Сергійович та U-13 (дівчата) - тренер Шпак Надія Анатоліївна. Приємно, що протягом трьох  ігрових днів дітки отримали не тільки ігровий досвід, а й повернулись додому з перемогами. Так ось, за підсумками змагань маємо наступні досягнення: "Маневичанка U-7" - перше місце (Перша ліга); U-9 (хлопці) - перше місце (Вища ліга); U-11 (хлопці) - третє місце (Вища ліга); "Маневичанка" U-13 (дівчата) - перше місце (Перша ліга). Індивідуальні нагороди отримали: Колбасюк Вікторія (кращий бомбардир), Шишолик Матвій (кращий бомбардир), Кальков Станіслав (кращий воротар), Биковська Марія (кращий гравець). Щиро вітаємо наших спортсменів та зичимо наступних перемог!

09:03 14.10.2021

Підведено підсумки І заочного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

З метою розвитку почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до Батьківщини, рідної мови, національної культури, виявлення, підтримки обдарованих, талановитих дітей проведено І (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» у 2021-2022 н.р.

08:51 13.10.2021

З днем народження, колего!

Сонячного 2 жовтня свій день народження відзначає чудова та ерудована, молода та енергійна,творча та професійна консультантка Маневицького Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сахнік Ярослава Олександрівна.

08:15 02.10.2021