Обласний зліт шкільних лісництв

Протягом трьох днів з 23 по 25 червня 2021 року на базі Шацького лісового фахового коледжу імені Валентина Сулька проходив обласний зліт учнівських лісництв. Захід організований Волинським обласним еколого-натуралістичним центром, Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та Шацьким лісовим фаховим коледжем за підтримки управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації.

12:51 29.06.2021

Вітаємо із днем народження Вас, шановний Олександре Оксентійовичу!

Сьогодні свій день народження святкує чудова, високоморальна людина, прекрасний батько і чоловік, толерантний та вимогливий керівник, професіонал своєї справи – очільник Маневицької селищної ради Олександр ГАВРИЛЮК.

09:18 25.06.2021

Колодіївська гімназія перша повністю підготовлена до нового навчального року

З приємністю хочеться відзначити першу школу в Маневицькій територіальній громаді, яка уже повністю підготовлена до нового навчального року. Це - Колодіївська гімназія. Вітаючи директора цього закладу освіти - Романа Івановича Ващука з Днем народження, побачили пофарбовані класні кімнати і коридори, наведений лад у всіх шкільних приміщеннях, зі смаком оформлені кабінети та ідеально збережене обладнання та освітній простір НУШ. Велика вдячність керівнику та колективу гімназії. Хоч сьогодні можна розпочинати новий навчальний рік!

18:14 17.06.2021

Свято відзначення випускників-медалістів закладів освіти Маневицької територіальної громади

16 квітня 2021 року - сонячний літній день, що став для Маневиччини урочистим та особливим. Адже саме сьогодні вперше відбулося свято вшанування та відзначення випускників-медалістів ліцеїв Маневицької територіальної громади.

15:04 17.06.2021

Особливий шкільний вальс...

Прекрасний та хвилюючий шкільний вальс учня з особливими освітніми потребами Клімчука Володимира, випускника 11-Б класу Маневицького ліцею №1 імені героя України Андрія Снітка та реабілітолога Інклюзивно-ресурсного центру Маневицької Селищної Ради Савонік Наталії. БРАВО!!!

12:29 10.06.2021

Вітаємо з днем народження дорогого колегу!

Сьогодні  10 червня свій день народження святкує головний спеціалість відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради, молодий та перспективний освітянин Валерій Васильович Марчук.

08:56 10.06.2021

І знову перемога Маневицьких маленьких футболістів!

У Дитячій футзальній лізі Волині (сезон 2020/2021) вихованці Маневицької ДЮСШ вибороли почесне 2-ге місце серед дітей вікової категорії 2012 р.н. і молодші. Тренер маленьких чемпіонів – Ковбасюк Богдан Сергійович. Бажаємо подальшого розвитку команді та нових і великих перемог!

08:29 10.06.2021