Відбулася нарада керівників закладів освіти

9 січня 2024 року у відділі освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради у онлайн форматі відбулася нарада керівників закладів освіти Маневицької селищної ради. У нараді взяв участь Борисюк Сергій Васильович, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Маневицької селищної ради. Сергій Васильович наголосив на питаннях забезпечення теплового режиму в закладах освіти, створення комфортних умов для підвозу учасників освітнього процесу та безпечного освітнього середовища.

17:38 09.01.2024

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 5 січня, своє особисте свято відзначає Хомич Ніна Миколаївна – чудова жінка, уважний, життєрадісний, цілеспрямований,  відповідальний та справедливий керівник, яскрава особистість, директорка Куклинського ліцею Маневицької селищної ради, яка присвятила свої найкращі роки цьому закладу.

13:47 05.01.2024

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 26 грудня, свій День народження відзначає енергійна, щира, привітна жінка, відповідальна колега – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради Демчук Олена Миколаївна.

10:32 26.12.2023

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

16 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, в якому взяли участь 23 учні 8 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради. За рішенням журі призові місця отримали:

09:32 20.12.2023

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

16 грудня 2023 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання в якому взяли участь 20 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти. Щирі вітання переможцям. Вітаємо учнів та вчителів за підготовку до участі в олімпіаді, бажаємо натхнення та подальших перемог!

16:27 18.12.2023

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та астрономії

9 грудня 2023 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та астрономії, в якому взяли участь 36 учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти. Щирі вітання переможцям за високу результативність. Вітаємо учнів та вчителів за підготовку до участі в олімпіаді, бажаємо натхнення та подальших перемог!

16:25 11.12.2023

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

2 грудня 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, в якому взяли участь 40 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради. Щиро вітаємо усіх учасників олімпіади, призерів і вчителів, які підготували переможців.

21:55 05.12.2023