Події

Результати ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

11 листопада 2023 року відбувся ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради, в якому взяли участь 66 учнів 5-11 класів.  За рішенням журі визначені  результати ІІ етапу Конкурсу. Щиро вітаємо усіх учасників Конкурсу, призерів та вчителів, які підготували переможців.

09:13 14.11.2023

Відбувся ІІ етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

11 листопада 2023 року у Маневицькому ліцеї № 2 відбувся ІІ етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді серед учнів закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради. Мета проведення Конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Учасниками заходу були 66 учнів 5-11 класів закладів освіти.

20:19 12.11.2023

Вітаємо колегу з Днем народження!

Сьогодні, 29 жовтня, своє особисте свято відзначає, Юлія Василівна Іщик, консультантка КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Маневицької селищної ради. Вітаємо з Днем народження хорошу людину та відповідального працівника. Зичимо Вам міцного здоров 'я, жіночого щастя, цікавих ідей та задумів, сімейного затишку та достатку, радості, невичерпної енергії, оптимізму. Нехай робота буде не тільки заради заробітку, але і в задоволення. Бажаємо, щоб часу завжди залишалося багато для гарного відпочинку, улюблених захоплень, сім'ї та друзів. Мирного неба та найшвидшої Перемоги!

10:41 29.10.2023

Вітаємо колегу з Днем народження!

28 жовтня, День народження відзначає головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради Клімчук Руслан Васильович. Руслан Васильович – професіонал своєї справи, доброзичливий та прекрасний колега, наша гордість та захист! Щиро вітаємо, колего з Днем народження! Бажаємо Вам міцного козацького  здоров’я, незламного духу, оптимізму, спокою та мужності, Божого благословення та довгих щасливих років життя під мирним небом. Хай здійсниться  найзаповітніше побажання – швидке повернення додому та Перемога України! Чекаємо!!!

16:42 28.10.2023

Учні та педагогічні працівники закладів освіти Маневицької селищної ради долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту

27 жовтня 2023 року, у День української писемності та мови учні та педагогічні працівники закладів освіти Маневицької селищної ради взяли  участь у написанні XXIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Трансляція радіодиктанту здійснювалася на платформах АТ «Національна суспільна телекомпанія України»: радіоканали «Українське радіо», «Радіо Культура», телеканал «Суспільне Культура», у мережах «Ютуб» та «Фейсбук». В цьому році написання радіодиктанту в закладах освіти Маневицької селищної ради відбулося під час осінніх канікул.

16:50 27.10.2023

Вітаємо вихованку Маневицького ЦТДЮ та її керівника з перемогою!

Вітаємо вихованку гуртка "Юні квітникарі" Маневицького ЦТДЮ Божену Медведюк з перемогою  у Міжнародному конкурсі мистецтв «День народження таланту» INTERNATIONAL ART COMPETITION (в номінації "Мистецтво фотографії" - робота "Бачила диво?... Крізь товщу асфальту!"). Божена отримала першу премію і нагороджена Дипломом, керівник Маневицького ЦТДЮ Ольга Медведюк отримала подяку. Конкурс проходив у м.Київ за підтримки громадської організації "Динаміка успіху" . Бажаємо вихованці та наставнику успіхів, нових звершень та перемог!

13:36 23.10.2023

Вітаємо колегу з днем народження!

Сьогодні, 17 жовтня, свій день народження святкує Іващик Іванна Анатоліївна, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маневицької селищної ради. Щиро вітаємо Вас, Іванно Анатоліївно, з Днем народження! Прийміть сьогодні наші душевні, добрі, щирі та сердечні побажання здоров'я, щастя, взаємного кохання, благополуччя та удачі. Нехай цей чудовий день стане приводом для радості ваших близьких та рідних людей. Бажаємо, щоб все життя було сповнене посмішок, любові і приємних сюрпризів. Нехай удача стане невід’ємним супутником, а в усіх починаннях завжди супроводжує тільки успіх. Більше сили, почуттів і сміливості, щоб здійснилися навіть самі незвичайні бажання!

10:18 17.10.2023

Вітаємо бібліотекарів закладів освіти з професійним святом!

Щиро вітаємо бібліотекарів закладів освіти Маневицької селищної ради з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! Дякуємо Вам за професіоналізм та відданість обраному фаху. Ваша професія надзвичайно важлива для нашого суспільства і саме Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань! Бажаємо Вам міцного здоров'я, довголіття, сімейного затишку, родинного тепла, взаєморозуміння та підтримки, невичерпної енергії та мирного неба!

16:53 30.09.2023