Вітаємо з ювілеєм дорогу колегу!

5 січня свій поважний, сповнений мудрості й життєвого досвіду ювілей відзначає Хомич Ніна Миколаївна - чудова жінка, добрий керівник та яскрава особистість, директорка Куклинського ліцею Маневицької селищної ради, яка самовіддано присвятила цьому закладу освіти кращі роки свого життя.

08:47 05.01.2023

Вітаємо з Днем народження!

26 грудня - день особистого свята чудової людини, прекрасної мами та дружини, висококваліфікованого працівника, доброї колеги Олени Миколаївни Демчук - головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради.

09:04 26.12.2022

Учителі 9 закладів освіти Маневицької селищної ради отримали 34 хромбуки для дистанційної роботи з дітьми

30 листопада 2022 року, вчителям закладів освіти Маневицької селищної ради передали 34 хромбуки для організації освітнього процесу. Це ґаджети, які Волинська область отримала в межах домовленостей Міністерства цифрової трансформації, Міністерства освіти і науки України  з компанією «Google» та ЮНЕСКО.

09:30 16.12.2022

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, трудового навчання, інформаційних технологій та англійської мови

10 грудня 2022 року відбувся ІІ (територіальний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, трудового навчання, інформаційних технологій та англійської мови, в якому взяли участь 36 учнів 6-11 класів з математики, 16 учнів 8-11 класів з англійської мови, 16 учнів 9,11 класів з трудового навчання, 21 учень 8-11 класів з інформаційних технологій. За рішенням журі визначені  результати ІІ етапу. Щиро вітаємо усіх учасників олімпіад, призерів і вчителів, які підготували переможців.

19:05 14.12.2022

Перший педагог Маневицької громади успішно пройшов сертифікацію!

7 грудня 2022 року вчителю Маневицької громади вручено сертифікат за результатами успішного проходження трьох етапів сертифікації-2022 відповідно до професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти». Щиро вітаємо із новою високою сходинкою на професійній стежині учителя Бережницької гімназії-філії ОЗЗСО "Троянівський ліцей" Маневицької селищної ради Кравчука Дениса Анатолійовича.

09:22 08.12.2022

Проведено нараду з керівниками закладів освіти Маневицької селищної ради

06 грудня 2022 року в онлайн-форматі було проведено нараду з керівниками закладів освіти Маневицької селищної ради.  Начальник відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради Валерій Марчук звернув увагу керівників на питаннях ведення ділової документації у закладах освіти, організації харчування, дотримання температурного режиму та утримання мереж опалення в закладах освіти. Ярослава Сахнік, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради зосередила увагу учасників наради на питаннях ліцензування закладів освіти та проведення національного мультипредметного тесту у 2023 році.

18:34 07.12.2022