Організація та проведення педагогічних заходів

Написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

27 жовтня 2023 року працівники відділу освіти, молоді та спорту , КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Маневицької селищної ради долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який традиційно проходить в межах святкування Дня української писемності та мови. Ця подія об'єднує людей навколо України по всьому світі, дає можливість показати нашу єдність. Щорічна участь у написанні диктанту дозволяє не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.

15:16 27.10.2023

26 жовтня 2023 року було проведено навчальний збір педагогів-організаторів, кураторів учнівського самоврядування та засідання школи лідерів учнівського самоврядування ЗЗСО Маневицької селищної ради

Відповідно до  плану роботи КУ «ЦПРПП» Маневицької селищної ради та Маневицького центру творчості дітей та юнацтва, 26 жовтня 2023 року було проведено навчальний збір педагогів-організаторів, кураторів учнівського самоврядування та засідання школи лідерів учнівського самоврядування ЗЗСО Маневицької селищної ради.

11:29 27.10.2023

Відбувся семінар-тренінг шкільних бібліотекарів «Інноваційні форми роботи шкільної бібліотеки-вимога часу».

25 жовтня 2023 року для шкільних бібліотекарів Маневицької селищної ради в онлайн-форматі  був проведений семінар-тренінг «Інноваційні форми роботи шкільної бібліотеки-вимога часу». Розробник та спікер програми - Романюк Наталія Сергіївна, методист відділу освітньої та інноваційної діяльності Волинського інституту педагогічних працівників.

09:14 26.10.2023